Czyszczenie hal i magazynów - Kraków i okolice

Nasza firma oferuje niezwykle szeroki zakres usług porządkowych, dostosowanych do potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. 

Nasz zakres działania obejmuje nie tylko Kraków, ale i okoliczne miejscowości. Czyszczenie hal czy magazynów jest pracą niezwykle wymagającą. Obiekty tego typu wymagają odpowiedniego podejścia do czyszczenia i specjalistycznych środków chemicznych, zupełnie innych niż zwykłe mieszkania czy powierzchnie biurowe. W naszej pracy wykorzystujemy tylko wysokiej jakości preparaty, dostosowane do rodzaju powierzchni i pomieszczeń, jakie mają być poddane czyszczeniu. Każdy z chemicznych środków posiada stosowne atesty. Poza starannym sprzątaniem wnętrz, podłóg, ścian i maszyn, na polecenia naszego klienta dokonujemy także czyszczenia powierzchni sufitu. Jednak ta usługa musi być odpowiednio wcześniej zarezerwowana, abyśmy mogli do sprzątania przygotować specjalistyczny sprzęt.


Oto, jak wygląda przykładowy zakres usług, wykonywanych przez naszą firmę sprzątająca na terenie hal oraz magazynów:

  • kompleksowe sprzątanie w halach i magazynach,
  • czyszczenie posadzek w chłodniach,
  • mycie i czyszczenie wszystkich mebli,
  • kompleksowe czyszczenie zewnętrznych elewacji,
  • staranne czyszczenie okien, drzwi, bram i ramp załadunkowych,
  • impregnacja posadzek,
  • kompleksowe czyszczenie elewacji wewnętrznej,
  • dokładne usuwanie śladów po oponach samochodowych,
  • zajmujemy się skutecznym usuwaniem tak trudnych zabrudzeń jak plamy powstałe po oleju czy smarach,
  • czyszczenie na wysokości stropów, ścian oraz świetlików.


Poza halami i magazynami w Krakowie i okolicach, zajmujemy się także kompleksowym czyszczeniem i przeprowadzaniem wszystkich prac porządkowych w biurach, szkołach, przedszkolach, budynkach użyteczności publicznej, sklepach, dużych galeriach handlowych, domach i mieszkaniach, obiektach medycznych czy obiektach sportowych. 

Posiadamy profesjonalne środki i sprzęt umożliwiający prace wysokościowe ( chodzi tu przede wszystkim o mycie okien), pranie wykładzin, przeprowadzamy skuteczne doczyszczanie i polimeryzację, prowadzimy na życzenie klienta dezynfekcję za pośrednictwem jednej z najskuteczniejszych metod - ozonowania.


Wycenę sprzątania w halach i magazynach opieramy przede wszystkim na miejscu w jakim prace porządkowe mają być przeprowadzane, dostępności obiektu, oraz rozmiarze powierzchni porządkowanego miejsca. Każdą z umów między nami, a klientami tworzymy indywidualnie, uwzględniając wszystkie wymagania i warunki pracy w danej hali czy magazynie.